O Nas

GARDA to firma z 30-letnią historią, aktywnie działająca na rynku usług czystościowych oraz ochrony osób i mienia. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz bogate doświadczenie pozwala nam trafnie ocenić potrzeby kontrahenta, specyfikę obiektu oraz stawiane wymogi.

Dzięki bieżącej analizie potrzeb rynku sukcesywnie rozwijaliśmy i nadal rozwijamy kolejne segmenty usług. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że zyskaliśmy miano eksperta w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami, wykonywaniu dedykowanych prac kooperacyjnych czy realizacji usług specjalistycznych (gruntowne sprzątanie obiektów po budowie i remontach, mycie wysokościowe okien i przeszkleń, doczyszczanie silnie zabrudzonych powierzchni itp.). Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów, do których należą instytucje państwowe, placówki służby zdrowia oraz oświaty, wspólnoty mieszkaniowe, a także indywidualne przedsiębiorstwa

Świadczenie usług na poziomie gwarantującym wysoki poziom jakości, komfort, wygodę i bezpieczeństwo to nie tylko wymóg dzisiejszych czasów, ale przede wszystkim  pozytywny wizerunek placówki, prestiż oraz komfort pracy, mieszkania i wypoczynku.